*Perla temizlik bezleri: Temizliğin çok ötesi...

Perla ultra ince mikrofiber temizlik bezlerimizin üstünlükleri

 “Temizliğin en doğal hali”

Dünya, evrenin en özel gezegeni ve insan, dünyanın en özel canlısı… Böylesine özel bir varlık olduğumuzu bilmek, yaşamın bizlere verilmiş çok değerli bir armağan olduğunu anlamamıza yol açıyor. Ancak bu değerli armağanı korumak, ona layık olduğu değeri vermek, öncelikle insan sağlığına ilişkin sorumlulukları her an hatırlamaktan ve yerine getirmekten geçiyor.

Son yıllarda hepimizin kâbusu haline gelen çevre problemleri sadece gazetede okunan bir haber olmaktan çıkıp, insanlığın geleceğini tehdit eder boyutlara ulaştı. Bizler biraz çaba ve sorumluluk duygusu ve çevre bilinci ile bu kötü gidişi lehimize  çevirmek bizim elimizde.

Ağır kimyasal temizleyiciler ve zararlı yapay maddelerden uzak durmak, “uygarlık” adına gündelik hayatımızın en küçük alanlarına dahi sızmış, doğal olmayan ürünlerden kaçınmak yeni bir geleceğe doğru atılan ilk adım olabilir.

Patra ürünleri;tahriş edici, aşındırıcı, doğaya ve insan sağlığına zararlı tüm kimyasallardan uzak duruyor; öte yandan gerçek ve derinlemesine temizliği tamamen doğal ürünlerle sağlıyor. Ekolojik ve doğaya saygılı yeni nesil temizlik yaklaşımı ile ürettiği “biyoçözünür temizleyiciler” ve “mikrofiber nano silver bezler” ile 50’den fazla ürün çeşidini yaratan Petra, çevre bilinci ile gerçekleştirdiği bu üretimle geleceğimizi bugünden temizliyor…

Perla temizlik bezleri: Temizliğin çok ötesi... 

Mikrofiber temizlik bezlerini “nano silver” mucizesi ile tanıştıran Perla Dünya  markası, sadece su ve Ecolinn ürünleri kullanarak mükemmel bir temizlik sağlıyor. Üstün özellikli nano silver Perla bezler sayesinde, hayatımız daha sağlıklı,  temiz ve daha kolay hale geliyor. Nano silver teknolojisi, bakteri oluşumunu yüzde 99.9 oranında engelleyen ilk teknoloji. Bu teknoloji ile üretilen ürünler, tam anlamıyla insan sağlığını temel alıyor ve doğayı koruma duyarlılığı taşıyor; içeriğindeki gümüş iyonları ile ürünlere antibakteriyel bir özellik kazandırıyor. bu üstün teknoloji ile üretilen Perla temizlik bezleri, sadece temizlemekle kalmayıp, mikropları da yok ederek mükemmel ötesi bir hijyen sağlıyor.

Perla temizlik bezleri, yaşadığımız dünyaya, çevre ile dost ve doğaya duyarlı bir ürün olarak tasarlandı. Bu tasarım; en başta endüstriyel üretimin doğaya karşı sorumluluğunu yerine getirmesi gerektiği ve çocuklarımıza ancak bu şekilde gerçekten temiz bir dünya bırakabileceğimiz bilincinden hareket ediyor. Amacımız, kimyasalların etkin olduğu temizlik alanında doğayla uyumlu ürünler üretmek ve insan hayatını geleceği kucaklayacak bir yönde geliştirmek.

Daha Yüksek Emiş Gücü: Perla temizlik bezleri ultra ince mikrofiberden üretiliyor. Mikrofiber bezlerin mucizevi sırrı, 1 cm2’ye düşen lif miktarının fazlalığında. Evinizdeki en küçük boşluklara dahi girerek toz, mikrop ve bakterileri yakalayıp etkisiz hale getiriyor. Bu yüksek emiş gücü sayesinde, tozlar havaya karışmadan bezin üzerinde toplanıyor ve bu özelliği ile de astım ve alerjisi olan kişiler için de en uygun ürün özelliği taşıyor.

Farklı Amaçlara Yönelik Özel Ürünler:  Perla temizlik bezleri, günlük hayatımızda gereksinim duyduğumuz farklı temizlik ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiş geniş bir ürün yelpazesine sahip: Cam bezi, mutfak ve banyo bezi, oto yıkama bezi, koltuk, halı ve yer bezi gibi çeşitlendirilmiş ürünlerle sağlıklı bir yaşam için zengin alternatifler sunuyor.

Çevreyle Dost Ürünler:  Nano silver teknolojisi ile ultra ince mikrofiberden üretilen Perla temizlik bezleri, sadece su ile kullanılarak ekonomik, sağlıklı ve mükemmel bir temizlik sağlıyor. Bunu yaparken, aynı zamanda doğanın korunmasına önemli bir katkıda bulunarak geleceğimize, yani çocuklarımıza olan sorumluluğumuzu yerine getirmemize imkân tanıyor.

Perla bezlerin mükemmel temizliğinin sizi etkileyeceğine ve bir daha başka bir şey kullanmayacağınıza o kadar güveniyoruz ki, herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız ürünü 7 gün içerisinde koşulsuz geri almayı taahhüt ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.