• 0
 • 1
 • 2
53,00 TL

BIORICHI OZON YAĞI

Ürün Kodu : 6733
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Mucizenin Yağ Hali Biorichi Ozon Yağı
   
  Bütün aile üyeleriniz tarafından kullanılacak mucizevi bir ürün. Anneler ve babalar için cilt bakımı, selüloit tedavisinde, genç ergenler için sivilce, yaşlılarımız için eklem ağrıları, bebekler için pişik tedavisinde kullanabileceğinizi?

  Çok pahalı kozmetik ürünlerine, bakım kremlerine ihtiyacınız kalmayacak!

  Biorichi Ozon yağının bu geniş kapsamlı etki alanı içeriğinde ki ozondan kaynaklanıyor. Ozonun değeri basitçe şöyle anlatılabilir. Ozon vücudunuza ihtiyaç duyduğu en önemli besin verecektir. Oksijeni. İnsanlar günlerce susuz yaşayabilirler, günlerce aç kalabilirler ama oksijen olmadan 5 dakikadan fazla yaşayamazlar.

  Ozon soluduğumuz havadan farklı olarak 2 yerine 3 tane oksijen atomu içeriyor ve doğada uzun süre bulunamıyor çünkü ozon yağı tekrar tekrar daha az enerji ihtiva eden oksijen formuna dönüşüyor. Ozon yağı teknolojisi sayesinde ozon, zeytinyağıyla reaksiyona girerek içeriğindeki ozon miktarında azalma olmadan 10 yıl boyunca saklanabilir ve kullanılabilir hale geliyor.
   
  Ozon, doğadaki doğal ve en kuvvetli dezenfektandır, mikrop kırıcıdır. Suda ve havada mikrop, bakteri ve kötü koku bırakmaz. Ozon kısa süre sonra tekrar oksijene dönüşmektedir. Doğaldır ve yan etkisi yoktur. Ozon,  kuvvetli bir mikrop, bakteri öldürücü olup etkili aksıdandır, dür, çevre dostudur, atık bırakmaz, doğaldır.

  Ozon yağı, genç görünüm, cilt yenilenmesi,  deri ve hücre canlandırılması, sivilce lekeleri, kırışıkların giderilmesi,  güneş lekeleri,  saç dökülmesi, saç derisi hastalıkları, selüloit, bölgesel incelme, doğum çatlakları, cilt ve tırnak mantarlarının tedavisi, uçuk tedavisi, hemoroit tedavisi gibi sorunların giderilmesi için  kullanıma uygundur. 

  Ozon yağı cilt hastalıklarında tedavi etme hızı ve de hiç yan etkisi olmadığından en çok tercih edilen üründür. Sağlıklı ve bebeksi bir cilde sahip olmanız ozonlanmış yağ ile mümkündür.

  Ozon yağını sürekli olarak kullanmayı gerektirecek bir rahatsızlığınız yoksa bile, ihtiyaç duyulduğunda kullanılmak üzere uzun süre buzdolabınızda etkisini kaybetmeden saklayabilirsiniz.

  Kullanım: Ozonlanmış zeytinyağı, tüm yüz ve vücuda masaj yapılarak uygulanır.
   
   Uyarılar ve önlemler; İlaç değildir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.