• 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
79,00 TL

KROYTER 110 BİTKİ YAĞI (110 bitkinin gücü)

Ürün Kodu : 4039
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •  110 bitkinin gücü ile ''Ferahlatıcı Doğal kas gevşetici yağ''

  Vücut kaslarının ferahlatılması, masaj ve bakımı için 110 bitkinin gücünü birleştiren yağ. 110 bitkinin gücü, Aloe Vera özü, avokado yağı, Jojoba yağı, E / F vitamini… 110 farklı bitkinin yaşam gücünü içinde bulunduran hoş kokulu masaj bakım yağıdır.
   
  Cildinizi nemlendirerek esneklik verir. İyileştirici etkileriyle mucizevî bir yağ olan Biorichi 110 bitki yağı; Kasların ve sinir sıkışmalarında, gerilmelerinde ve kas tutulmalarında, problemli bölgeye masaj yaparak uygulayarak rahatlamasını ve ferahlatılmasını sağlar.
  Biorichi Kroyter 110 bitki yağı, sadece cildinize bakım yapmakla kalmaz, sağlık problemi yaşadığınız birçok rahatsızlıkta iyileştirici etki gösterir.
   
  1. Cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapabilirsiniz. Banyodan sonra yapacağınız masajda normal masaj yağınıza birkaç damla Biorichi bitkisel Kroyter 110 bitki yağı katın.
  2. Yaz aylarında ter kokusu sorununu gidermek için sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza,  ayaklarınıza, kollarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin.
  3. Yorgunluk ve baş ağrısı sorununuz için alnınıza, şakaklarınıza, kafa derinize ve ensenize uygulayacağınız 2-4 damla yağı ovarak yedirin.
  4. Spor yapmadan, yola çıkmadan, dağcılık sporlarında tırmanmadan 1 gün önce, omuzlarınıza baldırlarınıza ve tabanlarınıza yeterli miktarda Biorichi Kroyter 110 bitki yağıyla masaj yapın. Vücudunuzun hamlamasını engelleyecektir.
  5. Diş, boğaz ağrısı, aft, diş eti çekilmeleri ve ağız boşluğu bakımı vb. durumlarda suya birkaç damla Kroyter 110 yağı damlatıp gargara yapın ya da pamuğa birkaç damla yağ damlatıp dişetlerinizi ovun, pamuğu aft olan bölgeye bastırın.
  6. Burun tıkanıklıklarını açmak için, 2-4 damla yağı sıcak suya damlatın ve oluşan su buharını içinize çekin.
  7. Öksürüğü gidermek için, göğsünüze sürün ve sıcak bir havlu ile kapatın.
  8. Kas sıkışmalarında, bel ve boyun fıtığında sorunlu bölgeye masaj yapın. Ferahlamanızı ve rahat bir nefes almanızı sağlayacaktır.
  9. Bulunduğunuz Mekânın güzel kokması için,  kap içindeki suya birkaç damla damlatın ve bu kabı odanın içinde bulundurun.
   
  Kroyter 110 bitki yağı etkileri;
   
  1. Bitkilerin yapraklarından, köklerinden, meyveleri ve diğer kısımlarından elde edilen bitkisel yağlar karışımıdır.
  2. ALOE VERA özü katkılı yağ, doğal cilt nemlendiricidir. Bu ürünün bileşiminde ayrıca; cilde yumuşaklık vererek nemliliğini koruyan avokado yağı, cildin düz ve parlak olmasını sağlayan Jojoba yağı ile E ve F vitaminleri de bulunmaktadır.
  3. Solunum sistemi rahatsızlıkları arasında yer alan gribal enfeksiyonlarda ateş düşürücü olarak etkilidir.
  4. Göğse masaj yapılması suretiyle bronşit ve öksürüğe iyi gelir.
  5. Boğaz iltihabına, kötü ağız kokusunun giderilmesinde, diş, dişeti ve ağız içi bakımında kullanılır, bu uygulama için yağ su içinde seyreltilerek gargara yapılır.
  6. Vücudunuzun yorgunluk belirtilerinin giderilmesinde vücuda masaj yaparak kullanılır.
  7. Spora başlamadan önce adaleleri korumak için masaj ile yedirilir.
  8. Yaşadığımız mekânın ferahlatılmasında kullanılır. Ferahlamak, kötü kokuların, özelikle de rahatsızlık verici ter kokusunun giderilmesinde etkilidir.
  9. Ayak ağrılarında, baş ağrılarında, omuz tutulmalarında kasları gevşetmek için kullanılır. Sabah ve akşam banyodan yaptıktan sonra 2-4 damla yağ göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza, ayaklarınıza ve tabanlarınıza sürüp ovarak yedirilir. Yorgunluk ve bitkinlik belirtilerinde, alnınıza, şakaklarınıza, kafa derinize ve ensenize Kroyter 110 yağı bitki yağı ile masaj yapın.
  10. Cildinizi nemlendirerek esneklik verir. Cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın.
  11. Ter kokusunu önlemek için sabah ve akşam 2-4 damla yağı banyodan sonra göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza, ayaklarınıza ve tabanlarınıza sürüp ovarak yedirin.
  12. Bitkisel yağ ile vücut bakımı ve masaj özellikle faydalıdır.
  13. Mekânların güzel kokması için, mekân içinde bir kap içindeki suya birkaç damla damlatın. Hamile kadınların cildinde kullanmaması tavsiye edilir.
   
  Kullanım: İstenilen bölgeye günde 2 kere kullanılması tavsiye edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.