*Neden Ecolin ürünleri kullanmalıyız

Ecolinn Doğadan gelen temizlik

 

Ağır kimyasallar çevremize nasıl zararlar verir?

 

 1. Ağır kimyasallar öncelikle üretim aşamasında fazladan ENERJİ sarfiyatına, doğada çözülemeyen ağır ATIKLARIN oluşmasına ve dolayısıyla çevresindeki toprak, su, hava ve tüm canlılara ZARAR vermektedir. 
 2. Ağır kimyasalların yoğun kullanıldığı ürünlerin tüketimi sırasında ise insan sağlığı, bitki örtüsü, toprak, hava ve sularımız uzun yıllar sonunda dahi iyileştirilemeyen zararlara uğramaktadır. 
 3. Bitki örtüsü, toprak, hava ve suların ağır kimyasallara maruz kalması sonucu yediğimiz sebzeler, meyveler, balıklar ve bitkiler zararlı kimyasallar içermekte ve sağlımızı tehdit etmektedir.
 4. Özellikle deterjan ürünlerinde yüksek oranda kullanılan FOSFAT grupları denizlerimize ve denizde yaşayan canlılara ciddi zararlar vermekte ve bazı balık çeşitlerinin yok olmasına sebep olmaktadır.  Dolayısıyla WWF gibi doğal hayatı koruma vakıfları deterjan üretici şirketlerini fosfat kullanımını azaltmaya veya hiç kullanmamaya teşvik etmektedir.

 

Neden Ecolinn?

 

 1.   Ecolinn serisinin birçok ürünü ultra konsantredir. Yüksek konsantrasyonu özelliği sayesinde diğer temizlik malzemelerinden  daha uzun sürede tükenir.
 2.   Biyoçözünür formülü sayesinde doğanın  korunmasına katkıda bulunur, doğa dostudur.
 3. Yüksek konsantrasyonu nedeniyle daha uzun sürede tüketilerek ambalaj sarfiyatını en aza indirir. Geri dönüştürülebilir, çevreci ambalajı ile örnek bir üründür.
 4.   Kullanım sırasında suyla karıştırılarak temizleme solüsyonu elde edilir,   Ecolinn ambalajları yerden tasarruf etmenizi sağlar.
 5.   Konsantre ürünler daha uzun süre kullanıldığı için alışverişe daha az vakit, para ve emek harcarsınız. Güçlü formülüyle sıradan temizleme malzemelerine aksine çok daha etkin bir temizlik sunar.
 6. Ecolinn ürünleri içerdiği hammaddeler ve üretim prosesleri ile doğa dostu yani doğada çözülebilir, yüksek kalite standartlarında Biyoçözünür ürünlerdir.  Biyoçözünür ürünler insana, doğaya ve tüm canlılara dost, doğayla da uyumlu olma özelliğine sahiptir.
 7. Ecolinn ürünlerinde kullanılan hammaddeler Avrupa Standartlarına uyumludur.  Ayrıca Ecolinn ürünlerinde kullanılan su, su arıtma tesisimizden alınan saflaştırılmış sudur.

 

         Ecolinn içerikler

 

 1. Tüm Ecolinn Temizlik serisi ürünleri, ekolojik dengeyi korumak üzere üretilmiştir.
 2. Ecolinn’in içeriğindeki maddeler doğal ve bitkiseldir. Cildinizle ve çevreyle dost ürünlerdir.
 3. Ürün içerikleri kanserojen madde içermez.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.