*Her derde deva Biorichi Çayağacı Merhemi

Evinizin doktoru her derde deva Biorichi Çayağacı Merhemi

Çay Ağacı Kreminin faydaları ve özellikleri;

Çay Ağacı Kreminin  özel olarak üretilmiş olup tamam ‘en doğaldır. Vücuduna yağ sürmekten hoşlanmayan insanlar için Kremimizi ve merhemimizi alternatif  olarak tüketiciye sunuyoruz. İşte tamda  bu nedenle ürünümüz vitrinlerimizde yer bulmaktadır.

"Çay Ağacı merheminde kullanılan çay ağacını ilk olarak Avustralya yerlileri tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Çay ağacından alınan yaprakların ezilmesi sonucunda özünün çıkarılması yöntemi ile  yapılmaktadır. Elde edilen çay ağacı yağını birçok hastalığın  tedavisinde kullanmışlar ve faydalarını görmüşlerdir. Hâlâ kullanılmakta olan özün günümüzde yağıdan tutun kremi ve merhemi de dâhil olmak üzere birçok şekilde kullanılması sağlanmıştır. Hint defnesinin çeşitleri vardır. Yapraklarından alınan daha ziyade Melaleuca alternifolia cinsinden yapılıyor. Bitkinin İngilizcedeki çay sözcüğü ve çayla karıştırılmamalıdır. İngilizce ‘deki Tea Tree sözcüğü, Kaptan James Cook'a dayanır. Gemideki tayfalar, yaprakları kaynatıp çay yerine kullanmışlardır.

Çay ağacı Kreminin başlıca kullanılan rahatsızlıkları ve  faydalarını sıralamak gerekirse: 

·         Bıçak kesiklerin de iyileşme sürecini hızlandırır. İz kalmasını önler.

·         Yanıklardan oluşan cilt lekelerini önler.

·         Cildinizde sivilce ve farklı oluşumlardan kaynaklanan pürüzleri kaldırır.

·         Cilt kesiklerinde iz kalma durumunu tamamen önler.

·         Hemoroit rahatsızlığının giderilmesinde önemli derecede azalma ve önleme özelliği bulunmaktadır.

·         Yaralarda ve yanıklar da oluşacak iltihaplanmayı önler.

·         Yanık, böceklerin sokmasında  mikroorganizma gelişimini önler.

Mükemmel bir cilde sahip olmaya yardımcı bir bitkidir.  Cildin doğal parlaklığına kavuşmasına ve daha yumuşak  tene sahip olmanıza katkı sağlar. 

Evinizde ilk yardım dolabında veyahut çantasında muhakkak bulunması gereken bir üründür! Böcek sokması, cilt üzerinde oluşan yanıklar için üretilen kremlerimiz ‘in (merhemler) faydasını fark edeceksiniz. Çay-ağacının yüksek antiseptik özelliği, yaralı bölgede mikroorganizmaların gelişmelerini ve bunlara bağlı iltihaplanmaları önler.

Kullanımı;

Günlük kullanılması gereken yere iki defa uygulayın. 

Küçük et benleri yüzünüzde size rahatsızlık mı veriyor veya bedeninizde bulunan et beni size sıkıntı mı oluşturuyor? Çay ağacı kremini kullanın iyi gelecektir. Yanık yaralarının iyileşmesinde çok etkilidir. Böcek sokmalarından dolayı oluşan şişlik ve ağrıları azaltır. Mantar ve nasırların iyileşmesine yardım olur. Ciltte oluşabilecek enfeksiyonları engeller. Akne, sivilceler ve apseleri kurutur. Kesik yaralarının kapanmasında etkilidir. Basur ve hemoroit rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur. Diyabet hastalarının yaralarının daha hızlı iyileşmesini sağlar.

Cildinizin pürüzsüz, rahat, ferah ve canlı görünmesi için Çay Ağacı Kremi dışında At Kestanesi Kremini kullanarak cildinize gerekli özeni gösterin. Bu şekilde genç ve pürüzsüz bir cilde sahip  olursunuz

NOT: Ürünlerimizin hiçbiri İLAÇ DEĞİLDİR

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.