• 0
 • 1
 • 2
 • 3

CALENDULA BALZAM KREM

Ürün Kodu : 4022
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Yüzünüz ve elinizdeki lekeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

   

  Cildinizin güzelliğini korur, cildinizi nemlendirir, Güneş ve cilt lekelerinizi giderir.  Aynısefa özlü calendula  kremi el, yüz ve boyun bölgesine uygun doğal bitkisel bakım kremidir.

  Aynısefa çiçeğinin, yatıştırıcı, yumuşatıcı ve yenileyici   özelliklerini taşır. Cildi besler ve nem oranını dengeler. Cildinizin üst tabakasına uyarıcı etki yapar. Yorgun ciltlere canlılık verir. El ve yüzdeki çatlakları yok etmede etkilidir.

  Cildinizi yumuşatır, esneklik verir ve temizler. Zararlı Güneşin ışınlarından koruma sağlar. Özellikle vücuttaki pürüzlü, hasar görmüş, kuru ve hassas ciltlerde etkili olmakla olup bütün cilt tiplerine uygundur.

  Calendula balsam kremi etkileri aynısefa (calendula)cildi canlılığına kavuşturur. Cilt bakımı ve yenilenmesi için kullanılmaktadır. Aynısefa ferahlık verici,  yatıştırıcı, antiseptik, rahatlatıcı ve cildi yumuşatıcı özeliklere sahip bitkidir. Aynısefa özü içeren ürünler özelikle çatlamış ve hasar görmüş cilt bakımı için ideal sayılan ürünlerdir. Aynısefa kremimiz doğal ve bitkisel cilt nemlendiricidir, Cildin susuz kalmasını önler, Yorgun cildinizin canlılığına kavuşmasını sağlar. Aynısefa kremimiz vücudun doğal savunma mekanizmalarını da güçlendirerek cildi derinlemesine nemlendirir.

  Bio calendula balsam kremi yüksek miktarda aynısefa özü içermektedir. İltihaplı ciltlere karşı etkili olduğu ve kuru deriyi yumuşatıp nemlendirir. Cildinizi derinlemesine temizleyerek aktif yenileyici ve cildin üst hücre tabakasına uyarıcı etki yapar. Hassas ciltleri tahriş edilmekten korur, kızarıklıkların belirmesini engeller, besler ve çatlamasını önler. Oksidasyon süreçlerini önler, kolay emilir,  cildin kırışıklıkların oluşmasını ve zamansız yaşlanmasını   engeller. Düzenli kullanıldığı takdirde, cildin esnekliğini ve nemliliğini  geri getirir, cilde canlılık kazandırır, bakımlı bir görünüm ve de yumuşaklık verir.

  Biorichi calendula balsam kremi  cildi nemlendirici, ciltteki lekeleri giderici  ve  günlük bakım kremi olarak kullanılan bir üründür. Özelikle kuru, hasar görmüş ve hassas pürüzlü ciltlerde etkili olup,  bütün cilt tipleri için uygundur.

   

  Kullanım şekli Calendula balzam kremi, hafif dairesel dokunuşlarla günde birkaç defa yüz ve boyuna sürülür. Makyaj altı için uygundur. Duş aldıktan sonra cildin tamamına sürülmesi tavsiye edilmektedir. Yağlı ciltleri olanlar  için günde 1 kez, kuru ciltler için günde 2 kere kullanımı önerilmektedir.

   

  Bitkisel krem kullanımında dikkat edilecek hususlar

  * Bitkisel ürünlerimizin etkisini  görebilmeniz için  her gün düzenli kullanmalısınız. Herhangi bir bitkisel üründen maksimum faydayı görebilmeniz için,  21 günden az olmamak kaydıyla (cildin tepki verme süresi) sürekli kullanmalısınız. (bitkisel ürünlerde düzenli kullanım şarttır)

  * Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, ölü derilerden arınmış ve cildinizin temiz olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling (kese) yapmalısınız.

  * Cildinize uygulama yapmadan önce ellerinizi iyice yıkayıp, temizlemelisiniz.

  * Bitkisel ürünler ilaç değildir. Sağlık problemleriniz için mutlaka doktorunuzla görüşün.

  * Hassas cildi olanlar bitkisel ürünler kullanılmadan önce alerji testinin yapmasını tavsiye edilir.(kolun içi kısmına ya da boyun bölgesine bir miktar krem sürülüp 2-3 dakika beklenir herhangi bir kızarıklık ve tahriş yoksa ürün rahatlıkla kullanılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.