Yeni
74,00 TL

Biorichi Premıum Serıes At Kestanesı Balsamı (ESCIN Katkılı)

Ürün Kodu : 4075
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Varise doğanın  çözümü

  Birçok yerde süs amacıyla dikimi yapılmış, çam ağaçlarına benzeyen yapısıyla belki hiç fark etmemişsinizdir. Ağacın latince ismi Aesculus olan bitkinin görsel kullanım dışında birçok rahatsızlığa da iyi geldiği yapılan çalışmalar sonucunda bilinmektedir. 

  Ekstra İçerik;
  Biorichi Premium Seri At Kestanesi temel olarak 5 farklı grup içerikten oluşur.
  1. Escin
  2. At Kestanesi ekstraktı
  3. Vitamin Kompleks
  4. Bitkisel ekstaktlar
  5. Mentol, Kafur
   
  Bu etken maddelerden bizim için en önemlisi ve rakiplerimize üstünlük sağladığımız madde ESCIN adlı maddedir.
   
  ESCIN nedir?
  Diğer adıyla Aescin at kestanesinin içinde bulunan damar koruyucu, damar büzücü ve anti inflamatuar etkileri olan saponin kaynağıdır. Escin at kestanesi bileşiminde bulunan ve At kestanesinin tıbbi faydalarını sağlayan ana etken maddesidir. İlaç sektöründe içeriğinde escin bulunan ve kronik venöz yetmezliğinin tedavisinde kullanılan reçeteli ilaçlar vardır.
   
  Biorichi Premium seri At Kestanesi Balsam’ı ürünün de At Kestanesi ekstaktında bulunan Saponinlere ek olarak ESCIN ilavesi yapılmıştır.
   
  VİTAMİN KOMPLEKS
   
  Gerek beşeri tıp alanında kullanılan kremlerde gerekse kozmetik amaçlı hazırlanmış ürünlerde çeşitli vitamin ve minerallerin kullanılması oldukça yaygın bir durumdur.
  Biorichi Premium At Kestanesi Balsamı özel olarak formülize edilmiş olup, içeriğinde Vitamin A, Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin B7 (Biotin) ve Vitamin F (Linoleic Asit) bulunmaktadır.
   
  BİTKİSEL EKSTRAKTLAR
   
  Biorichi Premium seri At Kestanesi Balsam’ında mevcut üründe bulunan Arnica Montana Flower Ekstract ve Rosmarinus Officinalis (biberiye) ek olarak piyasadaki rakiplerimizin bazılarında da bulunan aşağıdaki bitkisel ekstraktlar eklenmiştir.
   
  Centella Asiatica Extract (Gotu Kola) Ruscus Aculeatus Extract
  Hedera Helix Extract (Sarmaşık) Chamomilla Recutita Extract
  Calendula Officinalis Flower Extract (aynısafa ekstresi)
   At Kestanesi Kremi ( Balsamı) Faydaları, Kullanımı?

   at kesnanesi kremi faydaları

   Biorichi At Kestanesi kremKremimiz kullanım açısından çok pratik ve kolayca uygulanacak şekilde üretilmiştir. At Kestanesi Kremi; Bulunulan ortam ve çalışma koşulu nedenleriyle insan bedeninde oluşan ağrılar, varis, şişme, eklem ağrıları, ciltte kırışıklıklara ve daha fazla rahatsızlığa iyi gelmektedir.

   Biorichi At Kestanesi kremi Kullanımı konusunda detaylar şu şekildedir;

    • Faydaları 1: Varisli olan bölgelerde kullanımı ise kreminizi varisli bölgenize sürüp masaj yaparak iyice yedirin. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa sürünüz. Kısa sürede uygulanan bölgenin gözle görülür şekilde sonuç verdiğini göreceksiniz.
    • Faydaları 2: Ağrılar ve şişlikler de kullanım şekli  ise şiş bölgeyi temizleyiniz sonrada  günde iki kere olmak kaydı ile sürün. Ağrılı bölgelerde kullanımı ise baş ağrısı, sırt ağrısı, eklem ağrılarında bir kez uygulamanız yeterlidir.
    • Faydaları 3: Solunum rahatsızlıklarında ürünümüzü nasıl  kullanacağınızı öğrenmek için bizi arayınız.
    • Faydaları 4: Damar tıkanıklığı tedavisinde uygulanacak bölgeye iyice yedirilmelidir. Mentollü içeriği nedeniyle rahatlık hissi sağlar ve uzun süre kullanımda  varisli damarlara nüfuz ederek damardaki daralmaları giderir. Ayrıca; varisli damar tıkanıkların da ise tıkanan bölgeyi yumuşatarak damarların açılmasına yardımcı olur.
    • Faydaları 5: İltihap v.b. vücuttan atılması gereken toksinleri idrar yolu ve dışkı yolu ile atmanızı sağlar.

    Ürünümüz olan at kestanesi balsamı kremi;

    Rosmarin, Arnica ve at kestanesi ekstresi içerir. Cilde pürüzsüzlük ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcı olur. Ferahlık ve serinlik vermesi sayesiyle cildin bakımına yardımcı olur. Ürünümüzün İçeriğindeki mentolün sağladığı serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur.  Her gün mesajla vücuda uyguladığınızda rahatlatır. Sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz ve kuru ciltleri nemlendirir. Kullanım: İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve ovarak yedirin!
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.