*Varis, hemoroit gibi rahatsızlıkların giderilmesinde at kestanesi kremi ile bitkisel çözüm
Varis ve Hemoroide doğanın bitkisel çözümü

Birçok yerde süs amacıyla dikimi yapılmış, çam ağaçlarına benzeyen yapısıyla belki hiç fark etmemişsinizdir. Ağacın latince ismi Aesculus olan bitkinin görsel kullanım dışında birçok rahatsızlığa da iyi geldiği yapılan çalışmalar sonucunda bilinmektedir. Başlıca ağaçtan elde edilen özler ve kullanıldığı tedaviler aşağıda sıralanmıştır;

Biorichi at kestanesi kremi ( BALSAMI)  Varis, hemoroid, şişmiş damar gibi tedavilerde kullanılan bu bitkisel özlü formül, sunduğumuz tüm damar hastalıklarına karşı tedavi edici bir yöndedir. *İshal, ateş veya prostat büyümesine tamamen kalıcı çözümler sunar.

  *Kan dolaşımı sorununuz var ise Biorichi at kestanesi kremi sizlere çok iyi gelecektir.

  *Egzama, regl Ağrısı, kemik kırığı, burkulma, öksürük, eklem ağrıları gibi pek çok hastalığı tedavi etme yönünde kalıcı çözümler sunmaktadır.

 • At Kestanesi tohumunu ve yaprağını: varis, hemoroit, şişmiş damarlar  tedavisinde kullanılır.
 • At Kestanesi tohumu: ishal, ateş, ve prostat büyümesinde etkilidir.
 • At Kestanesi Tohumuyla: aktif kimyasalları ayrılır ve böylece işlenebilir. Ortaya çıkan "özü" kronik venöz yetmezlik kan dolaşımı sorunu tedavisinde kullanılır.
 • At Kestanesi Yaprağı: egzama, regl ağrısı, yumuşak doku,  öksürük, artrit ve eklem ağrı, kemik kırığı, burkulma ve şişlikler de kullanılır.
 • At Kestanesi Kabuğu:  dizanteri ve sıtma hastalıklarında kullanılır.

Yukarıda bahsettiğimiz sebepler nedenlerle kullanacağınız ürünümüz sayesinde doğanın gücüne bir kez daha tanıklık edeceksiniz.

At Kestanesi Kremi ( Balsamı) Faydaları, Kullanımı?

Biorichi At Kestanesi kremi Kremimiz kullanım açısından çok pratik ve kolayca uygulanacak şekilde üretilmiştir. At Kestanesi Kremi; Bulunulan ortam ve çalışma koşulu nedenleriyle insan bedeninde oluşan ağrılar, varis, şişme, eklem ağrıları, ciltte kırışıklıklara ve daha fazla rahatsızlığa iyi gelmektedir.

Biorichi At Kestanesi kremi Kullanımı konusunda detaylar şu şekildedir;

  • Faydaları 1: Varisli olan bölgelerde kullanımı ise kreminizi varisli bölgenize sürüp masaj yaparak iyice yedirin. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa sürünüz. Kısa sürede uygulanan bölgenin gözle görülür şekilde sonuç verdiğini göreceksiniz.
  • Faydaları 2: Ağrılar ve şişlikler de kullanım şekli  ise şiş bölgeyi temizleyiniz sonrada  günde iki kere olmak kaydı ile sürün. Ağrılı bölgelerde kullanımı ise baş ağrısı, sırt ağrısı, eklem ağrılarında bir kez uygulamanız yeterlidir.
  • Faydaları 3: Solunum rahatsızlıklarında ürünümüzü nasıl  kullanacağınızı öğrenmek için bizi arayınız.
  • Faydaları 4: Damar tıkanıklığı tedavisinde uygulanacak bölgeye iyice yedirilmelidir. Mentollü içeriği nedeniyle rahatlık hissi sağlar ve uzun süre kullanımda  varisli damarlara nüfuz ederek damardaki daralmaları giderir. Ayrıca; varisli damar tıkanıkların da ise tıkanan bölgeyi yumuşatarak damarların açılmasına yardımcı olur.
  • Faydaları 5: İltihap v.b. vücuttan atılması gereken toksinleri idrar yolu ve dışkı yolu ile atmanızı sağlar.

  Ürünümüz olan at kestanesi balsamı kremi;

  Rosmarin, Arnica ve at kestanesi ekstresi içerir. Cilde pürüzsüzlük ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcı olur. Ferahlık ve serinlik vermesi sayesiyle cildin bakımına yardımcı olur. Ürünümüzün İçeriğindeki mentolün sağladığı serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur.  Her gün mesajla vücuda uyguladığınızda rahatlatır. Sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz ve kuru ciltleri nemlendirir. Kullanım: İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve ovarak yedirin!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.